Приєднуйтесь до лідера, саме під таким гаслом пройшов День відкритих дверей у Вінницькому національному аграрному університеті
Повернутися
 
Кожен учень випускних класів сьогодні стоїть перед вибором навчального закладу із яким пов’яже наступні роки свого життя. Це не просто вибір навчального закладу, обираючи університет учні обирають своє майбутнє. Вінницький національний аграрний університет є саме тим вищим навчальним закладом, який не лише надасть сучасні практичні та теоретичні знання, а й допоможе кожному студенту стати професіоналом та лідером своєї галузі.


 
 
11 березня у Вінницькому аграрному пройшов день відкритих дверей. До університету приїхало близько тисячі майбутніх абітурієнтів не лише із Вінницької області, а й з усієї України. Можна було зустріти, як представників із Харківської області так і Хмельницької, проте традиційно найбільше майбутніх абітурієнтів приїхало саме із регіонів Вінницької області.

Кожен учень випускних класів мав нагоду прийняти участь в олімпіаді із математики, біології, історії України та фізики. Призери олімпіад матимуть право на першочергове зарахування до університету за умови вступу на напрям, де даний предмет є профільним.
Гості мали нагоду ознайомитись із матеріально-технічною базою університету, аудиторним фондом, лабораторіями та загалом із студентським містечком Вінницького національного аграрного університету. Учениця 11 класу Анна із Немирівського району поділилась своїми враженнями: «Я приїхала аби ознайомитись із навчальним процесом та прийняти участь в олімпіаді, але те, що я побачила в університеті мене вразило – нові аудиторії, сучасні корпуси, привітні викладачі, які пригощали млинцями та веселі студенти. Моє бажання вступити до ВНАУ зросло у кілька разів».

День відкритих дверей був поєднаний із святкуванням найстарішого свята слов’янських народів – Масляної. Кожен факультет пригощав своїми унікальними, смачними млинцями, а студентство влаштувало стіл солодкої випічки.


 


Святковий концерт чекав на гостів свята, зала була переповнена. На сцені можна було побачити відомих кумирів та учасників різних талан шоу, таких як X-Factor, Ліга Сміху, Голос Країни. Керівництво університету ввесь час спілкувалось із батьками та майбутніми абітурієнтами. В цей день на площі можна було поспілкуватись на будь-яку тему із деканом, проректором, ректором Віктором Мазуром та президентом університету Григорієм Калетніком.

Григорій Миколайович відзначав важливість аграрної галузі для економіки країни. Сьогодні аграрії дають робочі місця, валову продукцію, надходження до бюджету і що найважливіше в скрутний для країни час валюту від експорту сільськогосподарської продукції. Сьогодні зроблено все аби студентам Вінницького національного аграрного університету було комфортно навчатись та самовдосконалюватись. Навчаючись у ВНАУ Ви отримаєте знання з якими станете високо затребуваними професіоналами на ринку праці. 
Приєднуйтесь до лідера!