Григорій Калетнік привітав ветеранів з Днем Перемоги
Повернутися
Напередодні 9 травня народний депутат України Григорій Калетнік особисто відвідав родини ветеранів у Іллінецькому, Оратівському, Погребищенському, Немирівському та Липовецькому районах. У кожній родині зустрічали по-різному, але завжди особливо, якось чуйно і трепетно відгукувалась увага в серцях і душах тих, хто пройшов фронтовими шляхами.

Кожна сім’я – це окрема велика життєва історія.

У Іллінецькому районі відвідав родини ветеранів у с. Кальник: Мультан Володимир Флорович, Сенчик Поліна Пимонівна, Піхота Марія Василівна, Копняк Іван Омелянович.

Педорець Олександр Пилипович, смт. Оратів:    
-    Життя пройшов нелегке: в 33-му році померли батьки. На війні вижив дивом – засипало в окопі, виднілась лише рука – так знайшли і врятували.

На долю Олексій Пилипович не жаліється, хоч і часто хворіє, але має 4-х синочків, які до нього відносяться з особливою повагою. 
 Приємно бачити радість, з якою родина зустріла народного депутата, одразу було видно, що для них така увага дуже значима. Бабуся навіть своїми руками спекла для Григорія Миколайовича хліб.

Спілкуючись з ветеранами, розумієш, наскільки активну життєву позицію займають вони сьогодні, слідкують за подіями в країні і їм абсолютно небайдужа доля нашої держави, за все, що в ній відбувається у  них болить душа і серце.

-    Я кожного дня слухаю засідання сесії Верховної Ради України, і з нетерпінням чекаю Вашого виступу, – звертається до Григорія Миколайовича ветеран Федір Якимович Волянський, – бо тільки Ви кажете те, що потрібно для села і дбаєте про простих людей, і про університет я слухаю по телевізору і радіо постійно, як Ви там стараєтесь, як виховуєте діток. І тому даю Вам наказ – і далі захищати нас і виховувати дітей, так як Ви це робите зараз.

Спілкуватись із Федором Якимович – одна насолода. За свої 73 роки він працював, агроном, вчителем фізики і математики, 42 роки присвятив вихованню дітей. А у Кенігсбергу підтримував бойовий дух цілої військової роти, будучи головним агрономом, створеного на німецьких землях колгоспу у 160 тис га.

Підтримують ветерани і ідею, яка є ключовою земельної реформи, щодо утримування орендарем всієї інфраструктури села:
-    Я сам був головою колгоспу, - каже інвалід ВВВ, учасник бойових дій Федір Леонтійович Барановський, - зробив для людей дороги, побудував школу, Будинок культури, квартири – по півмільйона коштів виділяв щороку. Тому вважаю, що це обов’язок кожного керівника господарства.

Кожному ветерану Григорій Миколайович Калетнік подарував пам’ятний сувенір  і пообіцяв свою підтримку у будь-яких питаннях. Проте найдорожчим подарунком для кожної родини стала увага і турбота, за яку вони щиро дякували.

До Дня Перемоги за сприяння Григорія Калетніка творчі колективи Вінницького національного аграрного університету організували святкові концерти  у с. Кальник Іллінецького району, смт. Дашів, м. Іллінцях, смт. Оратів, с. Чернявка Оратівського району, м. Липовець, с. Нова Прилука.