
За дорученням народного депутата України Григорія Калетніка його помічники вітали іменинників із Днем народження і дякували їм за невтомну працю та побажали міцного здоров’я і добробуту на многії, многії літа.
На особливу увагу заслуговують іменинники, адже пройшли гідний шлях, як у воєнні так і по повоєнні роки і мають безцінний багаж життєвого і професійного досвіду, який нині передають молодшим поколінням, дітям і онукам.
Іван Федорович ЗЕЛЕНЕНЬКИЙ народився в селянській родині, їх було четверо. Нелегка доля випала йому в житті. Війну пройшов у Фінляндії Польщі, Чехословакії, Румунії, захищав кордони рідної Батьківщини від фашистських окупантів. Під час війни був командиром розвідувального відділення. Воював під командуванням командира батареї Степана Сергійовича Антонюка, Героя Радянського Союзу Калинівського району, з яким підтримував тісні зв’язки після війни. Війну закінчив в Німеччині. Іван Федорович за відвагу і героїзм проявлену у боях нагороджений бойовими нагородами.
Після закінчення війни Іван Федорович одружився, і разом зі своєю дружиною Марією виховали 5 дітей. Дім його повниться дев’ятьма онуками 12 правнуками, які люблять свого дідуся, люблять слухати історії його життя.
За професією ювіляр ветеринарний лікар, ним він і працював у рідному селі.
Почувається іменинник добре, є частим шанованим гостем у школі. Своє довголіття пояснює активним способом життя та невтомною працею.
Марія Трифонівна ПИЛЯВЕЦЬ народилась теж у багатодітній селянській родині. Уже у тринадцять років пішла працювати до місцевого колгоспу. Спочатку пасла худобу, а потім працювала дояркою. У хатині де виросла, під час війни жили німці, а родина «перебивалась» у хліві. Про те не зламала важка доля Марію Трифонівну, а навпаки загартувала, навчила бути сильною і справедливою. Своєю щоденною працею вона здобула авторитет у односельців та була неодноразово обрана депутатам сільської ради і засідателем у Липовецькому районному суді. ЇЇ трудовий шлях – 60 років, вона є Почесний житель села.