Григорію Калетніку висловлено слова вдячності за подарунок
Повернутися

http://www.kaletnik.com.ua/img/DSCN1358-1.JPGНещодавно в районі, за сприяння народного депутата України Григорія КАЛЕТНІКА, дитячі садочки Липовецького району отримали в подарунок книги Вінничанки Ганни Чубач.

Доброчинні вчинки зі сторони Григорія Калетніка, як завжди мали свої позитивні відгуки. Дізнавшись про таку акцію з боку народного депутата, Директор центральної районної бібліотеки, заслужений працівник культури України Віра Липко звернулась до Григорія Миколайовича з проханням поповнити збіркою дитячих книг бібліотечний фонд району, аби маленькі читачі мали можливість поліпшувати свої знання.

22 липня 2014 року на прохання Віри Станіславівни, від імені Григорія Калетніка, помічники депутата подарували двом бібліотекам району дитячі книги Вінницької поетеси Ганни Чубач та побажали працівникам цих закладів мирного небо, хорошого настрою, міцного здоров’я та багато вдячних читачів.

Ось такі місії з боку Григорія Калетніка мають міцне коріння і продовження тому, що живляться взаємною повагою людей та їх вдячністю.

Навзаєм, в дяку за подарунок, Варвара Липко передала лист-подяку Григорію Калетніку та побажала, аби парламентар і надалі втілював свої проекти, які б слугували людям.

http://www.kaletnik.com.ua/img/DSCN1362-1.JPG

http://www.kaletnik.com.ua/img/DSCN1363-1.JPG

http://www.kaletnik.com.ua/img/DSCN1349-1.JPG