В грудні 2013 року минає 10 років, як був створений хор «Ветеран» на базі Погребищенської міської ветеранської організації.
Повернутися
В грудні 2013 року минає 10 років, як був створений хор «Ветеран» на базі Погребищенської міської ветеранської організації. Ветерани праці – учасники колективу багато трудились, відточували свою виконавчу  майстерність. Згодом «Ветеран» брав участь як у районних культурно-мистецьких заходах, так і в заходах сільських територіальних громад і завоював популярність у глядачів не тільки міста, а й сіл району. Свого часу ветерани представляли хорове мистецтво району у Липовці та Вінниці.

Нині у репертуарі хору українські народні, патріо­тичні, обрядові, жартівливі пісні, а також значний про­шарок пісенного доробку на слова відомої фолькло­ристки Н.А. Присяжнюк, солістки хору А.В. Боро­вик, ширмівського поета В.Б. Вітюка та музику В. Я. Тарасюка.

Творчість самодіяльного колективу, який нині на­раховує 24 учасники, ви­соко оцінюється жителями Надросся. На жаль, роки невмоли­мо беруть своє. Відходять з життя перші учасники хору. Тільки добрими сло­вами сьогодні згадуємо тих, хто вже ніколи не вийде на сцену у складі «Ветерана».

З десятою річницею хор «Ветеран» привітали та вручили подарунки помічники народного депутата України Григорія Калетніка, побажали довгих років життя і творчих удач, щоб в колектив вливались молоді, талановиті сили, а атмосфера тут завжди залишалась такою ж дружелюбною, наповненою творчою наснагою.

Учасники хору висловили щиру вдячність народному депутату України за підтримку та турботу про кожного його учасника.