Депутат дбає про підростаюче покоління
Повернутися
Учні Погребищенської школи №2 завжди з великим бажанням очікують на уроки музики, які проводить кваліфікований педагог Наталія Олексіївна. Та й наставниця школярів відгукується, що легко працювати там, де для проведення уроків створені належні умови, які є далеко не в кожному навчальному закладі району. А тут до послуг сучасний синтезатор, який служить і за програвач, і за фортепіано.


І учні, і батьки, і педколектив знають, що такий подарунок свого часу зробив навчальному закладу народний депутат – мажоритарник Григорій Калетнік.

Народний обранець допомагає навчальним закладам Надросся протягом більш, як десятка років. Політик визначає цей напрямок депутатської діяльності, як пріоритетний. Уважно слідкує за якістю освіти учнів у своєму виборчому окрузі, регулярно відвідує школи та дитячі садочки, спілкується з вчителями, батьками.

«Григорій Миколайович, в одній з розмов щиро поділився думками щодо розвитку освіти", - розповідає директор школи Ольга Гнатюк. Він по-батьківськи розуміє, що, нажаль, хронічне недофінансування освітянської галузі породило на місцях чимало проблем. І, на його думку, якщо їх вирішити на сьогодні держава не в силі, тож хто ж, як не всі маємо спільно, громадою подбати про кращі умови навчання для дітей, бо це ж майбутнє країни».

Допоміг Григорій Калетнік школі з придбанням меблевого гарнітуру в кабінет біології, а ще чотири комп’ютери, спортивна форма для учнів, театральні стільці в актову залу, телевізор.

Не забуває Григорій Калетнік допомогати дітям шкільним приладдям і в Свято першого дзвоника.

Батьки кажуть, що завдяки такій підтримці діти навіть з більшим бажанням прямують щоденно в школу.